Nyní se nacházíte: Úvod > Úvodní služby ROOT

Úvodní služby ROOT

Rádi Vás přesvědčíme, že má smysl s námi spolupracovat. Protože však víme, že pro navázání efektivní spolupráce je nutná důvěra mezi oběma stranami, navrhujeme Vám vyzkoušet si možnou vzájemnou spolupráci na drobnějších službách, které Vám mohou pomoci zjistit, jestli se Vám bude s námi dobře spolupracovat a také takové, které budou mít pro Vás přínos. Prosím vyberte si z naší nabídky úvodních služeb:

Zvýšení výkonu PC:

Jedná se o službu vhodnou zejména pro starší méně výkonné počítače, která dodá vašemu počítači nový dech. Díky komplexní údržbě a případnému rozšíření operační paměti bude Váš počítač opět v dobré kondici a poznáte to na rychlejších odezvách na Vaše pokyny.

Komplexní vstupní audit:

Jedná se o proces, během kterého dojde k zjištění aktuálního stavu IT, odhalení jeho slabin a jeho zdokumentování. Dále sestavení návrhů na řešení problematických oblastí tak, aby došlo k docílení optimálního stavu IT, které je schopno podporovat plnění obchodních cílů podniku.

Bezpečnostní audit:

Bezpečnostní audit obsahuje komplexní kontrolu Vaší počítačové sítě, tedy od nastavení firewallu, přes konfiguraci serveru a stanic až po bezpečnostní politiky a systém zálohování. Výsledkem auditu jsou protokoly se souhrnem, ve kterých bodech nesplňuje vaše síť tzv. bezpečnostní minimum.

Hw a sw audit:

Softwarový audit znamená provedení kontroly všech počítačů a zjištění veškerého instalovaného software. Následně pak provedení porovnání instalovaných softwarových licencí a zakoupených (těch, které je zákazník schopen doložit jako zakoupené) softwarových licencí. Současně se provede zdokumentování hardware.

Audit produktivity:

Jedná se o prověření firemních pracovních postupů a využívání prostředků IT k organizaci a komunikaci uvnitř a vně firmy, dále využívání IT v marketingových a obchodních aktivitách a také v řídících a vyhodnocovacích procesech organizace.

Úvod do problematiky týmové práce:

Vysvětlíme, proč má smysl se zabývat týmovou spoluprací, vysvětlíme Vám, jak by mohla efektivní týmová spolupráce vypadat a jak Vám v tom mohou pomoci nové technologie a získáte naše doporučení jak dále.

Úvod do problematiky Intranetu:

Vysvětlíme, proč je výhodné používat Intranet, ukážeme, jaké možnosti Intranetová řešení nabízejí a co by mohlo toto řešení přinést Vám.

Pokud máte zájem o více informací k uvodním službám, vyplňte laskavě tento formulář.

Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Text dotazu:

Novinky

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

V současné době hledáme vhodné uchazeče na pozici Servisní technik IT

 

Partnerský den 2017

Dne 14.9.2017 se uskutečnilo na hotelu Prachárna v Olomouci již tradiční setkání  obchodních přátel firmy ROOT. Fotografie z akce a více informací naleznete ZDE.

 

 

Dne 16.6.2016 proběhl na pobočce v Olomouci seminář na téma Přechod na Windows 10? ... aneb co nám přinese/nepřinese Windows 10.

 

Upozornění pro uživatelé starších operačních systémů. MICROSOFT začal automaticky instalovat Windows 10. Co Vám hrozí?

 

ROOT IT s.r.o.
Kollárova 808/5
784 01 Litovel
tel. 585 344 056
IČO: 06447171

 

Proč ztrácet čas a nervy s nákupem počítačů pro firmu v e-shopech, když je můžete koupit snadno a bez starostí?

 

S týmem ROOT IT rychle a spolehlivě.

fotka root


 

Nejste spokojeni se službami vašeho správce sítě? Vyplňte své jméno a tel. číslo a my Vám zavoláme…

© 2011 ROOT, všechna práva vyhrazena
Tvorba www stránek: NETservis s.r.o.