Nyní se nacházíte: Úvod > Serverová řešení > Serverová řešení pro střední organizace

 SERVEROVÁ ŘEŠENÍ PRO STŘEDNÍ ORGANIZACE

SERVERY – značky IBM- Lenovo, HP A DELL

Firma ROOT je partnerem firem IBM-Lenovo, HP a DELL. V prodej serverů se tedy zaměřujeme především na tyto značky. Největší podíl prodej serverů je od značky IBM, které prodáváme již více jak 10 let. Serverová řada IBM-Lenovo Systém x pokrývá plně potřeby většiny našich zákazníků pro prodejní servery. V portfoliu této řady jsou servery jednoprocesorové, dvou procesorové a také čtyř procesorové servery s IBM Enterprice X Architecture. Výhodou prodeje serverů IBM-Lenovo je vysoká spolehlivost, výborná rozšiřitelnost a škálovatelnost, ale také jednoduchá a přehledná politika servisních balíčků, pokrývající potřeby všech klientů a to za cenově velmi příznivých podmínek.

 

Pro jednodušší řešení jednoprocesorových serverů často využíváme servery HP řady ProLiant ML, jejichž konfigurační možnosti jsou dostatečné pro malé zákazníky a jsou cenově velmi přístupné.

Dodáváme také servery značky DELL.

Software - Windows Server

V softwarových produktech pro servery se zaměřujeme výhradně na produkty firmy Microsoft Windows Server včetně technologie pro virtualizaci Hyper-V, se kterou máme praktické zkušenosti již od roku 2008. Dobré vztahy s Microsoft vytváří ideální podmínky pro prodej serverů.

Nejčastěji využívanou serverovou platformou u našich zákazníků je Windows Server, který zahrnuje drtivou většinu služeb, které zákazníci potřebují. Servery Windows implementujeme již od roku 1998 a verze Back Office. Řada značky Windows Server je ověřená.


Proč spolupracovat s námi při nákupu serverových řešení?

Hlavním důvodem jsou dlouhodobé zkušenosti a bohaté reference. Dále je to spolehlivost a nízké ceny našich služeb tj. prodej serverů, Windows Server.

Uvažujete-li o nákupu či prodeji serverů pro svoji organizaci a nemá-li vaše organizace více jak 150 PC v síti, neváhejte nás kontaktovat pro zpracování nabídky řešení. Pro větší klienty doporučujeme kontaktovat jiné dodavatele, protože my se specializujeme na malé a střední zákazníky.

Novinky

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

V současné době hledáme vhodné uchazeče na pozici Servisní technik IT

 

Partnerský den 2017

Dne 14.9.2017 se uskutečnilo na hotelu Prachárna v Olomouci již tradiční setkání  obchodních přátel firmy ROOT. Fotografie z akce a více informací naleznete ZDE.

 

 

Dne 16.6.2016 proběhl na pobočce v Olomouci seminář na téma Přechod na Windows 10? ... aneb co nám přinese/nepřinese Windows 10.

 

Upozornění pro uživatelé starších operačních systémů. MICROSOFT začal automaticky instalovat Windows 10. Co Vám hrozí?

 

ROOT IT s.r.o.
Kollárova 808/5
784 01 Litovel
tel. 585 344 056
IČO: 06447171

 

Proč ztrácet čas a nervy s nákupem počítačů pro firmu v e-shopech, když je můžete koupit snadno a bez starostí?

 

S týmem ROOT IT rychle a spolehlivě.

fotka root


 

Nejste spokojeni se službami vašeho správce sítě? Vyplňte své jméno a tel. číslo a my Vám zavoláme…

© 2011 ROOT, všechna práva vyhrazena
Tvorba www stránek: NETservis s.r.o.