Nyní se nacházíte: Úvod > Serverová řešení > Serverová řešení pro malé a střední organizace

Serverová řešení pro malé a střední organizace

CxS1550 standard

CxS1550 standard je komplexní serverové řešení pro organizace s 15 až 50 uživateli. Obsahuje vše, co taková organizace potřebuje od hraničního firewallu, přes vlastní server, potřebný software, bezpečnostní software po automatické zálohování. Obsahem je také instalace a zaškolení obsluhy. Řešení umožňuje bezpečné sdílení dat, budování vlastního intranetového řešení, bezpečný vzdálený přístup k datům a provoz vlastního poštovního serveru.

CxS1550 premium

CxS1550 premiun je komplexní serverové řešení pro organizace s 15 až 50 uživateli a pobočkami. Obsahuje vše co CxS1550 standard a navíc licenci na databázový stroj SQL a terminálový server. Toto řešení využívá technologie virtualizace HYPER - V pro provoz virtuálních serverů.
CxS150 je tak ideálním řešení pro malé a střední podniky především jako platforma pro rozvíjející se podnikový informační systém. Má všechny potřebné komponenty pro nasazení aplikací podporujících organizaci a řízení podniku na všech úrovních. Typicky se používá ve velkoobchodních nebo výrobních podnicích.

Novinky

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

V současné době hledáme vhodné uchazeče na pozici Servisní technik IT

 

Partnerský den 2017

Dne 14.9.2017 se uskutečnilo na hotelu Prachárna v Olomouci již tradiční setkání  obchodních přátel firmy ROOT. Fotografie z akce a více informací naleznete ZDE.

 

 

Dne 16.6.2016 proběhl na pobočce v Olomouci seminář na téma Přechod na Windows 10? ... aneb co nám přinese/nepřinese Windows 10.

 

Upozornění pro uživatelé starších operačních systémů. MICROSOFT začal automaticky instalovat Windows 10. Co Vám hrozí?

 

ROOT IT s.r.o.
Kollárova 808/5
784 01 Litovel
tel. 585 344 056
IČO: 06447171

 

Proč ztrácet čas a nervy s nákupem počítačů pro firmu v e-shopech, když je můžete koupit snadno a bez starostí?

 

S týmem ROOT IT rychle a spolehlivě.

fotka root


 

Nejste spokojeni se službami vašeho správce sítě? Vyplňte své jméno a tel. číslo a my Vám zavoláme…

© 2011 ROOT, všechna práva vyhrazena
Tvorba www stránek: NETservis s.r.o.