Nyní se nacházíte: Úvod > Produkty >Podnikové informační systémy

Podnikové informační systémy

Pro každou firmu, která chce být konkurenceschopná, je dnes nutností kvalitní podnikový informační systém!

Podnikový informační systém je vlastně soubor aplikací, které slouží k ukládání dat, jejich následné zpracování, vyhodnocování, předávání mezi pracovníky a jejich výměnu s partnery a klienty. I když je výhodné mít většinu dat uloženu v jednotném informačním systému, nejlépe od jednoho dodavatele, v praxi to obvykle není možné a podnikové informační systémy se skládají běžně například ze systému elektronické pošty, systému pro správu a oběh dokumentů (Intranet), systém pro správu výkresové dokumentace, ekonomický a účetní systém, systém pro servis, systém pro řízení vztahů se zákazníky (CRM) a nejrůznější další, dle toho v jakém oboru firma podniká.

ROOT se zaměřuje na integraci jednotlivých aplikací do komplexního podnikového informačního systému, tak aby firmy dosahovaly co největší efektivity při využívání informačních systémů.

Mezi nejkomplexnější informační systémy, které pokrývají vetší část aplikací potřebných pro obchodní, servisní a výrobní společnosti jsou systém HELIOS pro střední podniky a systém Money S3 pro malé firmy a živnostníky.

Podnikový informační software pro střední společnosti.

helios is

Hlavní vlastnosti IS Helios:

  • Moderní podnikový informační software, pokrytí mnoha oborů podnikání
  • Vystavěn na bázi vícevrstvé architektury client/server
  • Lídr na českém trhu SME (dle průzkumu CVIS 2008)

Helios je technologicky vyspělý informační a ekonomický systém zefektivňující všechny běžné i vysoce specializované firemní procesy. Poskytuje vám dokonalý a aktuální přehled o situaci na trhu i uvnitř podniku, automatizaci rutinních operací, zefektivňování provozu, snižování nákladů a účinnou komunikaci. V mnoha úspěšných firmách již řadu let pomáhá managementu v řízení všech potřebných oblastí, včetně např. CRM. Zjistěte, jak by mohl pomoci i vám!
Systém je přizpůsoben pro tyto oblasti:

 

Proč spolupracovat s námi při zavádění podnikového informačního systému?

Vzhledem ke dlouholetým znalostem problematiky provozu zejména výrobních a obchodních organizaci působíme při dodávkách informačních systémů jako systémový integrátor.

Od konzultací a vstupního auditu přes instalaci až po systémovou podporu a plán rozvoje spolupracujeme s klientem a implementačním partnerem na hladkém průběhu a bezchybném chodu systému tj. podnikové informačního systému.

Díky našemu know how v této oblasti přispíváme také k rychlosti celkové implementace a zavedení podnikového informačního systému do rutinního provozu. Naše znalosti prostředí IT zákazníka také přispívají k efektivitě při implementacích. To také ovlivňuje dobu návratnosti investice do podnikového informačního systému.

 

 

 

Ekonomický systém Money S3 pro menší společnosti a živnostníky.

Systém Money S3 patří mezi nejrozšířenější ekonomické systémy pro malé a střední firmy v České i Slovenské republice. Nabízí všechny potřebné moduly – podvojné účetnictví i daňová evidence (jednoduché účetnictví), adresář, fakturaci, sklady, objednávky, mzdy a řadu dalších doplňků, včetně homebankingu, propojení s pokladními systémy, internetovými obchody nebo dalšími aplikacemi na bázi XML. Účetní program se vyznačuje především jednoduchou a snadnou obsluhou v prostředí Microsoft Windows.

K dispozici máte velké množství všech obvyklých i nadstandardních funkcí, které na každém kroku usnadňují Vaše podnikání. Vše s minimálními nároky na zaškolení a nasazení účetního programu v praxi.

Komplety účetního programu pro podnikatelské subjekty

* bezplatná verze Start je omezena počtem záznamů

** cenově zvýhodněná verze Lite je omezena počtem záznamů

*** cena aktualizací je uváděna na jeden rok

Atollon – CRM a podnikový informační systém pro řízení dodavatelů profesionálních služeb.

Atollon

Atollon je CRM a informační systém, který je určen především pro firmy zabývajícími se poskytováním služeb.

Jeho předností je propracovaný systém pro řízení vztahů se zákazníky, aplikace pro servis včetně Atollon Touch – rozhraní pro klienty a zapracovaný systém pro obchod a marketing. To celé je umocněno nástrojem pro automatizaci řízení obchodních procesů.

Díky automatizaci řízení obchodních procesů nejenže každá firma maximálně zefektivní chod a zajistí si raketový růst, ale také si zajistí udržení nastavených standardů kvality poskytovaných služeb.

Bez implementace nástroje pro řízení obchodních procesů se v budoucnosti neobejde žádná úspěšná firma.

Neváhejte a začněte svůj rychlý růst již nyní!

Pokud máte zájem o více informací k podnikovým informačním systémům, vyplňte laskavě tento formulář.

Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Text dotazu:

Novinky

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

V současné době hledáme vhodné uchazeče na pozici Servisní technik IT

 

Partnerský den 2017

Dne 14.9.2017 se uskutečnilo na hotelu Prachárna v Olomouci již tradiční setkání  obchodních přátel firmy ROOT. Fotografie z akce a více informací naleznete ZDE.

 

 

Dne 16.6.2016 proběhl na pobočce v Olomouci seminář na téma Přechod na Windows 10? ... aneb co nám přinese/nepřinese Windows 10.

 

Upozornění pro uživatelé starších operačních systémů. MICROSOFT začal automaticky instalovat Windows 10. Co Vám hrozí?

 

ROOT IT s.r.o.
Kollárova 808/5
784 01 Litovel
tel. 585 344 056
IČO: 06447171

 

Proč ztrácet čas a nervy s nákupem počítačů pro firmu v e-shopech, když je můžete koupit snadno a bez starostí?

 

S týmem ROOT IT rychle a spolehlivě.

fotka root


 

Nejste spokojeni se službami vašeho správce sítě? Vyplňte své jméno a tel. číslo a my Vám zavoláme…

© 2011 ROOT, všechna práva vyhrazena
Tvorba www stránek: NETservis s.r.o.