Nyní se nacházíte: Úvod > Produkty > Microsoft Office 365

Microsoft OFFICE 365

nabízí známé nástroje pro spolupráci a kancelářské nástroje systému Microsoft Office prostřednictvím cloudového řešení. Všichni uživatelé mohou snadno spolupracovat díky přístupu k e-mailu, webovým konferencím, dokumentům a kalendářům, který je k dispozici téměř odkudkoli. Služby Microsoft Office 365 zahrnují služby zabezpečení na podnikové úrovni a jsou zaštiťovány společností Microsoft. Jsou nabízeny prostřednictvím řady plánů, které jsou navrženy tak, aby byly plněny jedinečné potřeby vaší organizace – bez ohledu na to, zda jste malá firma nebo nadnárodní podnik. Získejte další informace ještě dnes.

Služby Microsoft Office 365 poskytují produktivitu uživatelů, na kterou se můžete spolehnout

  • Přístup k e-mailu, důležitým dokumentům, kontaktům a kalendářům téměř odkudkoli* z téměř jakéhokoli zařízení (včetně osobních počítačů, počítačů se systémem Macintosh, telefonů Windows Phone a iPhone, telefonů se systémem Android a Symbian a zařízení BlackBerry**)
  • Služby Office 365 pracují se softwarem, který již vaši uživatelé znají a používají, jako jsou aplikace Word, Excel, OneNote a PowerPoint.

Díky systému Microsoft Office 365 nemusíte mít z oblasti IT obavy

  • Snadno použitelná konzole správy umožňuje správcům IT uchovat si kontrolu nad uživatelskými účty, přístupovými právy a nasazením v celé organizaci.
  • Na společnost Microsoft, jakožto vůdčí společnost v oblasti produktivity, se můžete spolehnout. Společnost Microsoft poskytuje finančně zajištěnou záruku 99,9% provozuschopnosti.

 

Pro více informací nás kontaktujte tady

 

 

Novinky

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

V současné době hledáme vhodné uchazeče na pozici Servisní technik IT

 

Partnerský den 2017

Dne 14.9.2017 se uskutečnilo na hotelu Prachárna v Olomouci již tradiční setkání  obchodních přátel firmy ROOT. Fotografie z akce a více informací naleznete ZDE.

 

 

Dne 16.6.2016 proběhl na pobočce v Olomouci seminář na téma Přechod na Windows 10? ... aneb co nám přinese/nepřinese Windows 10.

 

Upozornění pro uživatelé starších operačních systémů. MICROSOFT začal automaticky instalovat Windows 10. Co Vám hrozí?

 

ROOT IT s.r.o.
Kollárova 808/5
784 01 Litovel
tel. 585 344 056
IČO: 06447171

 

Proč ztrácet čas a nervy s nákupem počítačů pro firmu v e-shopech, když je můžete koupit snadno a bez starostí?

 

S týmem ROOT IT rychle a spolehlivě.

fotka root


 

Nejste spokojeni se službami vašeho správce sítě? Vyplňte své jméno a tel. číslo a my Vám zavoláme…

© 2011 ROOT, všechna práva vyhrazena
Tvorba www stránek: NETservis s.r.o.