Nyní se nacházíte: Úvod > Produkty > Bezpečnost dat

Bezpečnostní software neboli bezpečnost dat

Důležitost bezpečnosti v rámci provozu IT většina lidí ocení vždy až je to pozdě, tedy až se stane nějaká havárie, útok či krádež dat. Naším cílem je ovšem tomuto předcházet a nedopustit, aby se toto stalo. Základem je předcházet ztrátám dat.

Pro zajištění bezpečnosti dat používáme mimo kvalitní infrastruktury a bezpečnostních politik také bezpečnostní software. Lídrem na trhu podnikových bezpečnostních systémů pro bezpečnost dat je firmy Symantec, jejíž produkty sami používáme a především dodáváme našim zákazníkům.

Jedná se zejména o tyto produkty:

Symantec

Symantec Protection Suite SMB Edition: komplexní bezpečnostní řešení pro malé a střední organizace, obsahuje zabezpečení elektronické pošty včetně ochrany proti nejmodernějším hrozbám, ochranu koncových bodů a jejich zálohování a obnovu.

Symantec BackupExec: špičkový nástroj pro zálohování a obnovu serverů včetně podpory virtuálních technologií.

Symantec EndPoint Protection SMB Edition: komplexní ochrana koncových bodů sítě.

Symantec Norton 360: komplexní ochrana PC, určeno pro malé organizace, které nemají vlastní server.

Dalším velikým problémem z pohledu bezpečnosti dat je zneužití vlastními zaměstnanci. Zde proti sobě stojí dva faktory: jedním nutnost přístupu zaměstnance k datům z důvodu vlastní pracovní činnosti a druhým je požadavek zamezit neoprávněnému nakládání s těmito daty v rozporu se zájmem zaměstnavatele. Situace kdy zaměstnanec využije tato data k vlastnímu podnikání není nijak neobvyklou věcí. Proto našim zákazníkům dodáváme řešení společnosti Safetica s názvem Safetica Endpoint Security, který eliminuje prolomení zabezpečení dat a nabízí další služby jako je šifrování dat a monitorování činnosti zaměstnanců. Potřebujete-li tedy zabezpečit data před zneužitím vlastními zaměstnanci, nebo chcete monitorovat rizikové chování zaměstnanců, podívejte se na stránku o tomto produktu www.root-it.cz/Safetica-Endpoint-Security.aspx, nebo nás kontaktujte a dohodněte si konzultaci - bezpečnost dat.

Safetica

Jediný software, který ochrání Vaše data před všemi hrozbami selhání lidského faktoru.

Dáte za své zaměstnance ruku do ohně?

Každý den je vaše společnost poškozována vlastními zaměstnanci. Předstírají práci, zneužívají firemní zdroje, kradou a ztrácejí citlivé informace. Bezpečnostní software Safetica Endpoint Security jako jediný na světě ochrání vaši společnost před všemi hlavními následky selhání vlastních zaměstnanců: Únikem citlivých informací, finančními ztrátami i poškozením dobrého jména. Současně preventivně odhaluje rizikové chování zaměstnanců dlouho před tím, než jejich jednání ohrozí společnost.

Další informace k produktu Safetica najde tady:

podniku? Vyplňte laskavě tento formulář.

Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Text dotazu:

Novinky

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

V současné době hledáme vhodné uchazeče na pozici Servisní technik IT

 

Partnerský den 2017

Dne 14.9.2017 se uskutečnilo na hotelu Prachárna v Olomouci již tradiční setkání  obchodních přátel firmy ROOT. Fotografie z akce a více informací naleznete ZDE.

 

 

Dne 16.6.2016 proběhl na pobočce v Olomouci seminář na téma Přechod na Windows 10? ... aneb co nám přinese/nepřinese Windows 10.

 

Upozornění pro uživatelé starších operačních systémů. MICROSOFT začal automaticky instalovat Windows 10. Co Vám hrozí?

 

ROOT IT s.r.o.
Kollárova 808/5
784 01 Litovel
tel. 585 344 056
IČO: 06447171

 

Proč ztrácet čas a nervy s nákupem počítačů pro firmu v e-shopech, když je můžete koupit snadno a bez starostí?

 

S týmem ROOT IT rychle a spolehlivě.

fotka root


 

Nejste spokojeni se službami vašeho správce sítě? Vyplňte své jméno a tel. číslo a my Vám zavoláme…

© 2011 ROOT, všechna práva vyhrazena
Tvorba www stránek: NETservis s.r.o.