Nyní se nacházíte: Úvod > Audit informačního systému

Audit informačního systému

Pokud nemáte ve své organizaci přehledně vedenou evidenci hardware a softwarových licencí, nejenže vám chybí přehled a při rozhodování o nových nákupech spíše tápete, než jste si jisti co koupit, ale hrozí vám také postih za neoprávněné užívání software v rozporu s licenčním ujednáním. Možná také netušíte jaká je úroveň zabezpečení vaší sítě a pravděpodobně riskujete ztrátu dat, či jejich zneužití. Právě pro předcházení těmto problémům slouží audity informačních systémů.

Komplexní vstupní audit: tento audit doporučujeme pro všechny nové zákazníky, kteří mají zájem s námi spolupracovat. Více informací o komplexním vstupním auditu je na této stránce

Bezpečnostní audit: tento audit odhalí nedostatky vaší sítě z pohledu bezpečnosti, dá vám jejich adresný seznam a doporučení pro jejich odstranění. Dále na základě bezpečnostního auditu získáte naši podporu pro přípravu vlastní metodiky bezpečnosti.

Hardwarový a softwarový audit: nemáte-li přehled, řádně vedenou evidenci hardwaru a softwarových licencí, jistě využijete tohoto auditu, který eliminuje riziko nelegálního užívání software a současně usnadní plánování obnovy IT prostředků.

Audit produktivity: možná jste investovali nemálo financí do IT, ale přesto nejsou výsledky a návratnost těchto investic takové jaké by jste chtěli. Tento audit vám pomůže odhalit, kde jsou skryté rezervy a na co se zaměřit pro dosažení rychlé návratnosti těchto investic a to díky optimalizaci obchodních procesů.

Novinky

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

V současné době hledáme vhodné uchazeče na pozici Servisní technik IT

 

Partnerský den 2017

Dne 14.9.2017 se uskutečnilo na hotelu Prachárna v Olomouci již tradiční setkání  obchodních přátel firmy ROOT. Fotografie z akce a více informací naleznete ZDE.

 

 

Dne 16.6.2016 proběhl na pobočce v Olomouci seminář na téma Přechod na Windows 10? ... aneb co nám přinese/nepřinese Windows 10.

 

Upozornění pro uživatelé starších operačních systémů. MICROSOFT začal automaticky instalovat Windows 10. Co Vám hrozí?

 

ROOT IT s.r.o.
Kollárova 808/5
784 01 Litovel
tel. 585 344 056
IČO: 06447171

 

Proč ztrácet čas a nervy s nákupem počítačů pro firmu v e-shopech, když je můžete koupit snadno a bez starostí?

 

S týmem ROOT IT rychle a spolehlivě.

fotka root


 

Nejste spokojeni se službami vašeho správce sítě? Vyplňte své jméno a tel. číslo a my Vám zavoláme…

© 2011 ROOT, všechna práva vyhrazena
Tvorba www stránek: NETservis s.r.o.