Nyní se nacházíte: Úvod > Prodej HW a SW > ROOT PC pro firmy

ROOT PC pro firmY

Proč ztrácet čas a nervy s nákupem počítačů pro firmu v e-shopech, když je můžete koupit snadno a bez starostí?

ROOT PC pro firmy jsou pro Vás ideální volbou!

Tyto počítačové sestavy jsou určeny pro firemní zákazníky z malých a středních firem od 1 PC do 50 PC.

Nejsou určeny pro domácí použití!

 

Souhrn výhod při zakoupení PC sestav - ROOT PC pro firmy:

plus5   Snadné objednání

 
Stačí pouze zavolat naše obchodní oddělení a sdělit nám, pro kterého pracovníka z Vaší firmy má být PC sestava určena. Dle charakteru jeho práce zvolíme hardwarovou a softwarovou konfiguraci a zašleme Vám nabídku optimální PC sestavy.  

plus5  Rychlé dodání

 
Pokud se bude jednat o standardní konfiguraci PC sestavy dodáme Vám počítač následující pracovní den (NBD - next business day). U ostatních typů PC sestav dodání ve zkrácené dodací lhůtě obvykle do 5 –ti dnů.  

plus5   Instalace v místě

 
Jakmile bude počítač připraven, zavoláme Vám a dohodneme termín a hodinu instalace. Přijedeme k Vám a PC nainstalujeme. Počítač bude připraven s nainstalovaným systémem a programem Microsoft OFFICE pokud je součástí objednávky.
Dále dle požadavků připojíme PC do sítě, nainstalujeme další programy které používáte a přesuneme data včetně uživatelského profilu ze starého počítače do nového. Pokud se jedná o výměnu PC, za
voláme Vám a domluvíme si termín a čas instalace, přivezeme do požadovaného místa a nainstalujeme. PC sestava bude připravena dle požadavků zákazníka. Poté předvedeme,  spustíme videoprůvodce a malý dárek k tomu.
 

plus5   Optimální konfigurace pro byznys

 

Můžete se spolehnout, že počítač bude mít optimální konfiguraci pro dané využití a nebude mít také nic zbytečného, co uživatelé v podnikovém prostředí nevyužijí. Bude tedy konfigurován optimálně pro provoz v podnikovém prostředí.

 

plus5   Průvodce pro přechod z Windows XP

 
Pokud budete přecházet ze systému MS Windows XP do systému MS Windows 8.1 nebo MS Windows 10, najdete v počítači průvodce, který Vám tento přechod usnadní, vysvětlí základní rozdíly v ovládání, a kde co najdete.  

plus5   Záruka 3 roky NBD OnSite

 
Vězte, že počítač bude mít záruku 3 roky se servisním zásahem následující pracovní den (NDB). To znamená, že se k Vám dostaví náš technik následující pracovní den po nahlášení případné závady po celou dobu záruky.  

plus5   Zabezpečeno dle metodiky s ROOT PC klient +

Pokud si s počítačem objednáte také službu ROOT PC klient +, získáte další výhody:

Jen zapni a pracuj, jsem připraven - můžete začít ihned pracovat, vše nainstalováno.                            Připraveno pro bezpečný provoz - počítač byl zkonfigurován dle metodiky bezpečnosti.                                Snadný přístup ke vzdálené podpoře - získáte vzdálenou podporu bez nutnosti cokoliv dělat. Stačí zavolat.   Kup nyní, plať za měsíc. Získáte 30 dní splatnost faktury. Platí pro naše smluvní zákazníky.

Více o službě ROOT PC klient + najdete tady.

 

 

Poznámka: Při uplatnění záruky provedeme servisní zásah v místě instalace zdarma, ale cestovné hradí zákazník dle platného ceníku.

 

Srovnávací tabulka nákupu PC v různých e-shopech a nákupu PC u firmy ROOT

  E-SHOP   ROOT  
Objednání Musím sám zvolit konfiguraci, přihlásit se do e-shopu a objednat - časová náročnost min. 0,5 hodiny Stačí zavolat, nebo napsat e-mail s určením pro kterého zaměstnance má PC být - časová náročnost max. 5 minut
Dodání U sestav skladem následující pracovní den Sestavy OFFICE následující pracovní den
Instalace(vybalení a zapojení) Vlastními silami - časová náročnost 0,5 hodiny Provede ROOT - časová náročnost 0 hodin
Platba Předem, nebo v hotovosti Fakturou - splatnost 10 až 30 dní (s ROOT PC klient +)
Záruka 3 roky Ano Ano, se servisním zásahem  následující pracovní den
Záruční servis Nutno poslat nebo odvézt k dodavateli - časová náročnost 1 hodina + k tomu až 30 dní na reklamaci V místě instalace, stačí zavolat, časová náročnost je max. 5 minut
HW a SW konfigurace Nemusí odpovídat požadovanému určení - špatný OS, zbytečné komponenty, nedostatečný výkon, ... Odpovídá určení, jak z pohledu instalovaného systému, tak z pohledu výkonu a další HW konfigurace
Zabezpečení a ochrana dat Pouze implicitní nastavení systému Nastavení ochrany dle metodiky bezpečnostni + instalace bezpečnostního SW s ROOT PC klient +
Technická podpora Žádná Vzdálená technická podpora ROOT se smlouvou
 
Celková časová náročnost/úspora Minimálně 2 hodiny Úspora min. 2 hodiny = 600,- Kč*
Možné další ztráty/úspory Nutnost dokoupit a instalovat Upgrade OS (nejběžnější problém) cca 2 000,- Kč, časová ztráta až desítek dní čekáním na opravu, ztráta dat, nebo nutnost opravy při napadení PC z důvodu špatného zabezpečení. Rychlé využití díky připravenosti počítače a průvodcům pro nové uživatele, úspora času při záruční opravě (následující pracovní den) vysoká produktivita s výkonnými počítači díky optimální konfiguraci, předcházení problémům díky monitoringu a profylaxím.

*. – počítáno z dvojnásobku (minimální ztráta pro zaměstnavatele) průměrné mzdy 25.000,- Kč měsíčně = 300,-Kč na hodinu.


Novinky

NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

V současné době hledáme vhodné uchazeče na pozici Servisní technik IT

 

Partnerský den 2017

Dne 14.9.2017 se uskutečnilo na hotelu Prachárna v Olomouci již tradiční setkání  obchodních přátel firmy ROOT. Fotografie z akce a více informací naleznete ZDE.

 

 

Dne 16.6.2016 proběhl na pobočce v Olomouci seminář na téma Přechod na Windows 10? ... aneb co nám přinese/nepřinese Windows 10.

 

Upozornění pro uživatelé starších operačních systémů. MICROSOFT začal automaticky instalovat Windows 10. Co Vám hrozí?

 

ROOT IT s.r.o.
Kollárova 808/5
784 01 Litovel
tel. 585 344 056
IČO: 06447171

 

Proč ztrácet čas a nervy s nákupem počítačů pro firmu v e-shopech, když je můžete koupit snadno a bez starostí?

 

S týmem ROOT IT rychle a spolehlivě.

fotka root


 

Nejste spokojeni se službami vašeho správce sítě? Vyplňte své jméno a tel. číslo a my Vám zavoláme…

© 2011 ROOT, všechna práva vyhrazena
Tvorba www stránek: NETservis s.r.o.